تانت
1397/10/15 شنبه در راستای معرفی کتابهای طرح کتابخوان دی ماه برگزار شد: نشست قصه گویی کتاب در کتابخانه عمومی استاد شهریار در راستای معرفی کتابهای طرح کتابخوان دی ماه نشست قصه گویی کتاب «پر» با حضور اعضای کودک در کتابخانه عمومی استاد شهریار شهرستان شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ در راستای معرفی کتابهای طرح کتابخوان دی ماه نشست قصه گویی کتاب "پر" با حضور تعدادی از اعضای کودک در بخش کودک کتابخانه عمومی استاد شهریار شهرستان شهریار برگزار شد.

در ابتدای نشست کتاب «پر» توسط کتابدار کتابخانه معرفی شد سپس ضمن خواندن داستان، درباره پرندگانی که پر داستان با آنها دیدار می کند و تفاوت های آن ها به صورت پرسش و پاسخ توضیحاتی به کودکان ارائه شد در پایان کودکان به نقاشی و تصویرسازی نقاشی هایی با موضوع پرندگان پرداختند.

گفتنی است کتاب "پر" با موضوع داستان های تخیلی برای کودکان گروه سنی (ب) نگاشته شده است؛ این اثر زیبا و تاثیرگذار حاصل همکاری چائو ون شوان، نویسنده‌ی مشهور چینی (برنده‌ی جایزه هانس کریستین اندرسن سال 2016) و راجر ملو، تصویرگر برجسته‌ی برزیلی (برنده‌ی جایزه‌ی هانس کریستین اندرسن سال 2014) است، آن‌ها در این کتاب، یکی از مهم‌ترین و قدیمی‌ترین سؤال‌های بشر را در قالب داستانی ساده و خواندنی مطرح می‌کنند؛ از کجا آمده‌ام و به کجا می‌روم؟»

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 247