بال
1397/7/15 يكشنبه به همت کتابخانه عمومی شهید فتوحی شعار شهرستان ورامین برگزار شد: دوازدهمین نشست قصه گویی ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه به همت مسئول و کتابدار کتابخانه، دوازدهمین نشست قصه گویی ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه عمومی شهیدفتوحی شعار شهرستان ورامین برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت مسئول و کتابدار کتابخانه، دوازدهمین و آخرین نشست قصه گویی ویژه کودکان و نوجوانان در دوره تابستان با حضور محمود قمی مربی و معاون پرورشی مدرسه پسرانه شاهد شهید محمد جنیدی و 11 نفر از اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی شهیدفتوحی شعار شهرستان ورامین برگزار شد.

در ابتدای این نشست داستانی از کتاب "فیل دریایی و قهرمان بیس بال" نوشته بن لوری توسط شرکت کنندگان روخوانی شد سپس مربی از حاضرین خواست نتایج خود را از این قصه بیان کنند که به موارد زیر اشاره شد: با علاقه کارهای خودمان را انجام دهیم، کاری را انجام دهیم که به ما انرژی می دهد، استعداد خود را بشناسیم و آن را پرورش دهیم، خداوند ما را برای هدف خاصی آفریده است.

در ادامه مربی از کودکان خواست برای ورودی اتاق خود به دلخواه شکلی را ترسیم و دور بری کنند و جمله مورد نظرشان را روی آن بنویسند به عنوان مثال با لبخند وارد شوید، اینجا اتاق یک نابغه هست، یا حسین و ... جملاتی بود که کودکان انتخاب کردند؛ قمی هدف از این کار را پرورش حس کنجکاوی، قدرت تفکر به موضوعات و استفاده برتر از امکانات موجود برای خلق چیزهای نو بیان کرد.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 114