ةي

سشی
1397/10/15 شنبه به همت کتابخانه امام خمینی (ره) شهرستان ری برگزار شد: نشست قصه گویی در دبستان پسرانه یاران مهدی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و معرفی کتابهای کتابخوان ماه، نشست قصه گویی کتاب «اردک و غاز به سفر می روند» در دبستان پسرانه یاران مهدی شهرستان ری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت کتابداران کتابخانه امام خمینی(ره)، در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و معرفی کتابهای کتابخوان ماه، نشست قصه گویی کتاب «اردک و غاز به سفر می روند» با حضور دانش آموزان در دبستان پسرانه یاران مهدی شهرستان ری برگزار شد.

در ابتدای نشست کتابداران کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) به معرفی و قصه گویی کتاب «اردک و غاز به سفر می روند» نوشته تد هیلز از سری کتابهای کتابخوان ماه و کتاب «لطفاً تمساح به مدرسه نبرید!» نوشته الیز پارزلی برای کودکان پرداختند سپس پرسش هایی پیرامون قصه از دانش آموزان پرسیده شد و درباره موضوع قصه ها بحث و تبادل و نظر شد.

گفتنی است در کتاب «اردک و غاز به سفر می روند» روابط کودکانه در قالب سفری هیجان‌انگیز به تصویر کشیده می‌شود. اردک و غاز در آغاز یک روز تصمیم می‌گیرند با هم به سفر بروند. این دو طی این سفر ماجراهای جالبی را تجربه می‌کنند و دوستان جدیدی پیدا می‌کنند؛ «لطفاً تمساح به مدرسه نبرید!» نیز یک کتاب طنز تصویری، درباره دردسرهایی که یک تمساح می‌تواند در مدرسه ایجاد کند می باشد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 247