زی
1397/7/17 سه‌شنبه برگزاری نشست جمع خوانی کتاب در کتابخانه شهید اول چهاردانگه شهرستان اسلامشهر نشست جمع خوانی کتاب جرأت‏ ورزی با حضور اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه شهید اول چهاردانگه شهرستان اسلامشهر برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت علی شقاقی مسئول کتابخانه، کتاب جرأت‏ ورزی نوشته مکس آ. ایگرت با ترجمه مهدی چمی‏کارپور از انتشارات جوانه رشد برای اعضای کودک و نوجوان درکتابخانه شهید اول چهاردانگه شهرستان اسلامشهر معرفی و جمع خوانی شد

 علی شقاقی در معرفی کتاب گفت:کتاب جرأت‏ ورزی، صداقت و شفافیت را افزایش می‏ دهد. انسان جرأت‏ ورز افکار، احساسات، نیازها، انتقادها و شکایت‏های خود را به صورت صادقانه، واضح و روشن مطرح می ‏کند.
وی افزود:نویسنده کتاب جرأت ‏ورزی، سعی کرده است تا به گونه‏ای علمی اما در عین حال با زبانی ساده، مختصر و مفید و جذاب، مفهوم جرأت‏ ورزی و مهارت‏های اساسی آن‏را به خوانندگان معرفی نماید.
مسئول کتابخانه عمومی شهید اول چهاردانگه درخصوص ساختار کتاب گفت: زبان کتاب آنقدر ساده و گویاست که افراد کم سن(کودکان و نوجوانان) و با تحصیلات پایین نیز می ‏توانند از آن بهره بگیرند، و آنقدر ساختار یافته و علمی است  که برای افراد دارای سنین و تحصیلات بالاتر نیز کاملاً مفید، خواندنی و قابل فهم است.

 

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 149