ضص
1397/7/17 سه‌شنبه به همت مسئول کتابخانه سیار یار مهربان شهرستان دماوند برگزار شد: نشست جمع خوانی کتاب در دبستان امام صادق(ع) روستای وادان به همت عباس حاجی نوروزی مسئول کتابخانه سیار یار مهربان، نشست جمع خوانی کتاب «پشت و رو» در دبستان امام صادق(ع) روستای وادان شهرستان دماوند برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت عباس حاجی نوروزی مسئول کتابخانه سیار یار مهربان، نشست جمع خوانی کتاب «پشت و رو» نوشته سوزان فرانسیس با حضور دانش آموزان در کلاس پنجم دبستان امام صادق(ع) روستای وادان شهرستان دماوند برگزار شد.

در ابتدای نشست مسئول کتابخانه سیار به معرفی کتابخانه های عمومی شهرستان و وظایف آن جهت آشنایی و بهره مندی بیشتر دانش آموزان پرداخت سپس دانش آموزان به جمع خوانی کتاب «پشت و رو» نوشته سوزان فرانسیس پرداختند.

گفتنی است کتاب «پشت و رو» شما را جایی می‌برد که همه آن را می‌شناسیم ولی تا به حال به آن توجه نکرده‌ایم؛ به جهانی که درون مغز انسان است؛ داستان کتاب کارکرد درونی مغز دختری را نشان می‌دهد که ۵ هیجان - شادی، غم، انزجار، ترس و خشم - به او کمک می‌کنند تا با شرایط استرس‌زایی که با آن روبه‌رو است، هر چند سخت، مواجه شود.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 137