شی

سیب
1397/7/17 سه‌شنبه با هدف ایجاد حس خلاقیت در کودکان برگزار شد: ایستگاه نقاشی در کتابخانه ابوریحان شهرستان ری همزمان با رو زجهانی کودک و با هدف ایجاد حس خلاقیت ؛ایستگاه نقاشی کودک با حضور دانش آموز مهدهای کودک و مدارس ابتدایی در کتابخانه عمومی ابوریحان شهرستان ری برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، به همت افسانه کورگلی مسئول کتابخانه، به مناسبت روز جهانی کودک با هدف ایجاد حس خلاقیت در کودکان و آشنایی هر چه بیشتر با محیط کتابخانه طی مراسمی ایستگاه نقاشی کودک با حضور پرشور بیش از بیست دانش آموز مهدهای کودک و مدارس ابتدایی برگزار شد.

افسانه کورگلی مسئول کتابخانه عمومی ابوریحان شهرستان ری با اعلام این خبر گفت: کودکان، برکت زندگی و سرمایه های آینده جامعه به شمار می آیند؛ آنان برای رشد و بالندگی خود، نیازها و در مفهوم دقیق تر حقوقی دارند که باید به درستی به آن پرداخت.
وی افزود: با توجه به نقش بی بدیل خانواده در بالندگی شخصیت کودک، پیش از همه، خانواده و سپس جامعه باید این حقوق را به خوبی بشناسند و خود را مکلف به پاس داشت آن بدانند.

کورگلی اظهار داشت: روز جهانی کودک بهانه ای برای ورود به جهان کودکان است؛ برای ورود به این جهان باید آگاهی های خود را فراموش کنیم و با ناآگاهی های کودکانمان همراه شویم.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 142