شسی
1397/7/18 چهارشنبه دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رباط کریم با شهردار بخش مرکزی شبنم میرزایی رئیس اداره کتابخانه های عمومی رباط کریم در راستای همکاری شهرداریها با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان با سید محمد میرزمانی شهردار بخش مرکزی دیدار و گفتگو کرد.
   به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران به نقل از مهدی غلامی مسئول کتابخانه سیار یار مهربان 3 شهرستان رباط کریم؛ شبنم میرزایی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رباط کریم با سید محمد میرزمانی شهردار بخش مرکزی رباط کریم دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که با هدف تعامل و همکاری بیشتر شهرداری ها با اداره کتابخانه صورت گرفت میرزایی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی اشاره ای به بدهی شهرداری ها نسبت به اداره کتابخانه ها داشت و از میرزمانی، شهردار بخش مرکزی خواست تا برنامه جدیدی برای پرداخت به موقع نیم درصد شهرداری ها به اداره کتابخانه داشته باشند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رباط کریم همچنین با اشاره به توسعه شهر رباط کریم و افزایش جمعیت در این شهر از کمبود کتابخانه گفت و افزود: وجود دو کتابخانه برای این شهر جوابگو نیست و جهت ساخت کتابخانه باید همفکری صورت گیرد.

گفتنی است در پایان شهردار قول مساعد داد که با دستور وی بدهی سال های گذشته شهرداری به اداره کتابخانه ها تسویه شود و از این به بعد نیز طبق یک برنامه زمانبندی مشخص سهم نیم درصد کتابخانه ها از طرف شهرداری به موقع پرداخت گردد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 103