صثق
1397/7/15 يكشنبه برگزاری نشست کتابخوان در کتابخانه عمومی علامه قطب الدین رازی شهرستان ورامین نشست کتابخوان کتابخانه ای مهر ماه با حضور اعضاء و کتابداران با معرفی 4 کتاب در کتابخانه عمومی علامه قطب الدین رازی شهرستان ورامین برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ نشست کتابخوان کتابخانه ای مهر ماه با حضور تعدادی از اعضاء و کتابداران در کتابخانه عمومی علامه قطب الدین رازی شهرستان ورامین برگزار شد.

در این نشست 4 کتاب معرفی شد که خلاصه کتابها به شرح زیر است:

کتاب «عمود1400 (سفرنامه اربعین)» نوشته: علی اکبر والایی/ ارائه توسط: اکرم محسن پور

اکرم محسن پور اولین ارائه دهنده نشست در معرفی کتاب گفت: این کتاب روایت سفر زیارتی نویسنده به نجف و کربلاست؛ نویسنده با قلمی ساده و روان از چگونگی این سفر می نویسد، از حال و هوای زائرین پیاده که  اربعین هر سال خود را به کربلا می رسانند.

کتاب «جایزه» نوشته: رضا رهگذر (محمدرضا سرشار)/ ارائه توسط: عاطفه شیرازی

عاطفه شیرازی دومین ارائه دهنده نشست در معرفی کتاب گفت: این کتاب مجموعه سه داستان است، کتاب «جایزه» داستان دانش آموزی است که از مدرسه فرار می کند و هر روز وقتی از خانه خارج می شود بجای مدرسه به جاهای عجیب و غریبی می رود....

کتاب «پشت دیوار شب» نوشته: رضا رهگذر (محمدرضا سرشار)/ ارائه توسط: سعیده سرخه

سعیده سرخه دیگر ارائه دهنده نشست در معرفی کتاب گفت: این کتاب مجموعه 12 داستان است؛ پشت دیوار شب داستان مردی روستایی است که بعد از یک مهمانی می خواهد به خانه اش برگردد و آخر شب است که باید از گورستانی بگذرد و در آنجا کسانی را می بیند که با او همراه می شوند اما عجیب و غریب هستند....

کتاب «شهید عشق» نوشته: احمد تورگوت/ ارائه توسط: طیبه نصیری

طیبه نصیری آخرین ارائه دهنده نشست در معرفی کتاب گفت: این کتاب رمانی درباره کربلا و شخصیت های کربلاست، نویسنده ترکیه ای آن را نوشته و نثر کتاب عارفانه و عاشقانه و در نوع خود بدیع است.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 124