صثق

شسی
1397/7/17 سه‌شنبه همزمان با روز جهانی کودک صورت پذیرفت: برگزاری نشست معرفی و بلندخوانی کتاب در کتابخانه شهدای مدافع حرم شهریار همزمان با روز جهانی کودک کتاب «لالا لالا عروسک جان» با حضور دانش آموزان پیش دبستانی شاهد در کتابخانه عمومی شهدای مدافع حرم شهرستان شهریار معرفی و بلندخوانی شد.  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت مریم خندانی مسئول کتابخانه، همزمان با (16مهرماه) روز جهانی کودک، کتاب «لالا لالا عروسک جان» نوشته اسداله شعبانی با حضور تعدادی از دانش آموزان پیش دبستانی شاهد در کتابخانه عمومی شهدای مدافع حرم شهرستان شهریار معرفی و بلندخوانی شد.

در ابتدای نشست مریم خندانی مسئول کتابخانه، با تبریک روز جهانی کودک، به معرفی و بلند خوانی کتاب کتاب «لالا لالا عروسک جان» پرداخت در ادامه با توزیع برگه های نقاشی مربوط به روز جهانی کودک، دانش آموزان به رنگ آمیزی پرداختند.

در پایان نحوه عضویت در کتابخانه برای دانش آموزان غیر عضو توضیح داده شد و بروشور شرایط عضویت در کتابخانه بین آنها توزیع گردید و از آنها جهت عضویت در کتابخانه دعوت به عمل آمد.

گفتنی است کتاب  جذاب کودکانه «لالا لالا عروسک جان» پیشنهاد بستۀ فرهنگی «کتاب‌خوان ماه مهر» به والدین جوان است تا آن را برای کودکان عزیزشان بخوانند و خوابی شیرین و خاطره‌انگیز را به فرزندانشان هدیه دهند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 134