یبل

یبل
1397/10/11 سه‌شنبه در راستای معرفی کتاب های طرح کتابخوان دی ماه صورت پذیرفت: نشست معرفی و جمع خوانی کتاب در کتابخانه شهدای مدافع حرم شهریار در راستای معرفی کتاب های طرح کتابخوان دی ماه کتاب عصر طلایی دایناسورها با حضور اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی شهدای مدافع حرم شهرستان شهریار معرفی و جمع خوانی شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی استان تهران؛ به همت مرضیه تهم کتابدار کتابخانه، در راستای معرفی کتاب های طرح کتابخوان دی ماه کتاب "عصر طلایی دایناسورها" با حضور تعدادی از اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی شهدای مدافع حرم شهرستان شهریار معرفی و جمع خوانی شد.

در ابتدای نشست مرضیه تهم کتابدار کتابخانه در رابطه با کتاب های مرجع، انواع کتاب های مرجع و دلایل اهمیت آن و همچنین نحوه استفاده از این نوع کتاب ها توضیحاتی به اعضای کتابخانه ارائه کرد سپس کتاب "عصرطلایی دایناسورها" معرفی شد و حاضرین به جمع خوانی بخش هایی از آن پرداختند.

گفتنی است، «عصر طلایی دایناسورها » اثر عرفان خسروی از جمله کتاب‌های طرح کتابخوان دی ماه است؛ این کتاب که توسط یک محقق جوان ایرانی نوشته شده است، با بهره‌گیری از علوم تاریخ زیستی روز و توجه به زبان کودکان و نوجوانان و همین‌طور تصویرگری بسیار خلاقانه و هنرمندانه یک گرافیست ایرانی، کتابی فراتر از انتظار مخاطبان است. در این کتاب جذاب هر دایناسور یک شناسنامه دارد که در آن می‌توان زمان، مکان، اندازه، وزن و غذای مخصوص آن را مشاهده کرد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 303