تالبا
1397/10/15 شنبه برگزاری نشست قصه گویی کتاب در مدرسه حضرت مهدی(عج) شهرستان پاکدشت نشست قصه گویی کتاب هر آیه یک قصه، پیری که جوان شد ودعاهای من توسط کتابدار کتابخانه عمومی امام جعفر صادق(ع) در دبستان حضرت مهدی(عج) شهرستان پاکدشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت فاطمه کاظمی کتابدار کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع)، نشست قصه گویی کتاب "هر آیه یک قصه" با حضور تعدادی از دانش آموزان در مدرسه ابتدایی اباصالح المهدی(عج)  شهرک سامانشهر شهرستان پاکدشت برگزار شد.

فاطمه سرلک کتابدار کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) با اعلام این خبر گفت: در این نشست داستان کتابهای"هر آیه یک قصه" نوشته حمید موسوی گرمارودی، "پیری که جوان شد" نوشته بهروز رضایی کهریز و "دعاهای من" نوشته مایکلین ماندی، ترجمه مریم رزاقی مقدم توسط فاطمه کاظمی کتابدار کتابخانه برای دو کلاس در مقطع اول ابتدایی قصه گویی شد.

سرلک افزود: در "کتاب هر آیه یک قصه" از داستان های کوتاه و جالب برای هر آیه استفاده شده است تا پیام آیه به سادگی در ذهن و فکر مخاطب خردسال تثبیت گردد؛ این کتاب مناسب رده سنی الف می باشد.

وی اظهار داشت: کتاب "پیری که جوان شد" به زندگی حضرت ایوب می پردازد و کتاب "دعاهای من" موضوع روانشناسی و عرفان را به شکلی زیبا بهم پیوند داده است و می خواهد به کودکان نشان دهد که خداوند همان کسی است که ما می توانیم تمام احساساتمان را با او در میان بگذاریم، کسی که می توانیم با زبان ساده خودمان با او حرف بزنیم.

گفتنی است این نشست با استقبال دانش آموزان مدرسه همراه بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 247